єВізитка (ФОП)
Сфера діяльності:
Український стартап, сервіс для створення, обміну та збереження онлайн візиток.
Профіль компанії:
Новостворений бізнес під час повномасштабної війни. Ідея стартап-проєкту з'явилась ще у березні 2022 року, як альтернатива ворожому російському софту. єВізитка створила перші в Україні NFC візитки для урядовців та спеціальне програмне забезпечення.
Як зазначає власник стартапу Костянтин Хафізов, рекламна агенція «ІМПЕРІЯ» переїхала з Криму після окупації у 2014 році та весь час працювала в Україні. Під час повномасштабного нападу рф команда відчула потребу знайти альтернативу ворожому софту та створити сучасний та оптимізований під потреби українців онлайн-сервіс візитівок, які будуть працювати з NFC-картками.
Тестування проєкту почалося влітку 2022 року, програмне забезпечення від єВізитка безкоштовне для користувачів.