Від танцювального хобі до відкриття Центру інноваційного розвитку для дітей і перемоги в освітньо-грантовій програмі «Початок»: історія успіху Руслани Насібової
13 червня, 2024
Центр інноваційного розвитку для дітей MRIYA Education — це результат наполегливої праці творчої засновниці Руслани Насібової, підприємиці, громадської діячки та однієї з переможниць освітньо-грантової програми «Початок», яка за результатами навчання залучила 3 000 доларів США на розвиток бізнесу.
Зародження бізнес-ідеї
Руслана провела своє дитинство в невеликому містечку Олександрія Кіровоградської області. З раннього віку виявляла великий інтерес до танців і вже з 18 років активно брала участь у міських заходах. Згодом вона почала отримувати чисельні запити від батьків на навчання їхніх дітей хореографії, що стало своєрідним стимулом для створення власної танцювальної студії.
Руслана Насібова
Протягом шести років Руслана активно брала участь у багатьох конкурсах та концертах і згодом вирішила розширити свою сферу діяльності, створивши Центр східної культури. Це рішення стало не лише новою віхою в її житті, але й гарною можливістю для розвитку культури та традицій Сходу в Україні.
Руслана Насібова
Вплив повномасштабної війни та ідея започаткування Центру інноваційного розвитку для дітей
Руслана Насібова
У вересні 2023 року стартував бізнес-проєкт Руслани Насібової під назвою Центр інноваційного розвитку для дітей MRIYA Education. Наразі в центрі навчається 72 дитини, які вивчають різні танцювальні, спортивні напрямки, мистецтво, музику, фінансову грамотність, шахи, іноземні мови, секції раннього розвитку та блогерство. У найближчих планах компанії збільшити кількість учнів до 150 осіб.
Руслана Насібова
Протягом шести місяців існування Центру Руслана разом зі своїми учнями провели безліч заходів, концертів і благодійних ініціатив. У березні 2024 року в стінах закладу відкрився дитячий телевізійний канал.
Руслана Насібова
Про навчання за освітньо-грантовою програмою «Початок» та залучення фінансування у 3 000 доларів США на розвиток бізнесу
Участь у Програмі «Початок» взяло понад 6 000 підприємиць. На першому етапі навчання вони відвідали 11 онлайн-лекцій від провідних бізнес-експертів та психолога проєкту. На другому етапі навчалося 367 жінок, які взяли участь в 11 онлайн та офлайн-заняттях з бізнесу та психології на базі центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес.
Про проєкт та можливість отримати менторський супровід та фінансову підтримку на розвиток свого бізнесу Руслана дізналася випадково, переглядаючи стрічку новин та, не вагаючись, подала заявку на участь. Жінка навчалась на базі центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у КНУ ім. Т. Шевченка в Києві. За результатами навчання підприємиця стала однією з 200 учасниць програми, які залучили фінансову підтримку до 3 000 доларів США на розвиток бізнесу.
За словами Руслани завдяки рекомендаціям менторів, вона переглянула модель обслуговування клієнтів та впровадила для свого бізнесу нову методику, яку можна назвати «людина продає людині». Тепер підприємиця активно виходить на контакт із клієнтами, створюючи дружню атмосферу. Руслана зауважує, новий підхід дійсно працює, оскільки на сьогодні немає нічого важливішого, ніж гармонійні взаємини між людьми.
Руслана Насібова
Знання, отримані Русланою на освітньо-грантовій програмі «Початок», допомогли їй започаткувати партнерські відносини, наприклад, зі школою англійської мови.
Руслана Насібова
Фінансова підтримка у розмірі 3 000 доларів США, яку отримала Руслана, дозволила зробити значний крок уперед. Ці кошти були витрачені на розробку ефективної рекламної кампанії та залучення в команду фахівців з маркетингу.
Руслана Насібова
Довідково:
- Освітньо-грантову програму «Початок» втілювала мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту за підтримки ООН Жінки в Україні та Уряду Японії.