Як учасниці онлайн-академії «Мрій та Досягай» досягають успіху у власному бізнесі
28 березня, 2024
Успішна власна справа — надійний шлях виходу зі складних обставин, в яких опинилися українські жінки-переселенки. Щоб підтримати таких жінок та допомогти їм відкрити чи розвинути свій бізнес, Impact Force в партнерстві з ООН Жінки та за підтримки Міністерства цифрової трансформації створили онлайн-академію «Мрій та Досягай».
11 відеолекцій залишаються доступними для всіх охочих на порталі Дія.Бізнес. Наразі відкрите навчання пройшли вже понад 3 000 українців. Наступний набір на програму з менторською підтримкою планується у 2024 році. Про старт нової хвилі навчання організатори повідомлять згодом.
Продовжуємо ділитися історіями успіху випускниць онлайн-академії.
В’язані вироби та майстер-класи Вікторії Риженко
Вікторія виготовляє в’язані авторські аксесуари під особистим брендом «Віка В’яже».
Вікторія мешкає в Запоріжжі. Вона розробляє дизайн кожної речі та в’яже сама, забезпечуючи ексклюзивність кожного виробу: жіночих, чоловічих та дитячих головних уборів, різноманітних сумок, шкарпеток тощо. Крім того, Вікторія проводить майстер-класи з в'язання онлайн та офлайн, аудиторія — переважно діти.
Реалізацію своєї продукції майстриня організувала через особисті акаунти у соцмережах, а також онлайн-майданчики. Вікторія також хотіла б розвивати своє виробництво та відкрити власний шоу-рум, де б вона змогла продавати свої вироби, інструменти та матеріали, а також проводити майстер-класи. Але знань та навичок для бізнес-діяльності їй не вистачало.
Після навчання в онлайн-академії Вікторія створила бізнес-план з розвитку свого бренду та отримала грантові кошти, на які вже закупила необхідний матеріал.
Українські меблі в Європі завдяки Анні Лісень
Анна допомагає привносити шматочок української майстерності до інтер'єрів у Польщі.
Захоплення та спосіб заробітку Анни — продаж дубових столів, стільців та інших меблів, виготовлених виробниками з України, які відображають культурне багатство та традиції нашої країни. Мета Анни — розширити ринки збуту та тим самим підтримати українських виробників. З одним офлайн-салоном меблів у Польщі можливості для цього були дуже обмежені.
Під час навчання Анна зрозуміла, як ефективно позиціонувати свій бізнес онлайн та привертати цільову аудиторію. Вона дізналась, як ефективно співпрацювати з блогерами, як планувати публікації в соціальних мережах, як максимізувати взаємодію з аудиторією. Просування бізнесу Анни в пошукових системах стало більш систематичним та результативним. На фінальному етапі навчання Анна розробила й впровадила нову стратегію онлайн-продажів, що призвело до збільшення доходів та розширення географії клієнтів.
Дитячий онлайн шоурум від Маргарити Яковенко
Маргарита свого часу змушена була переїхати з Донецька до Києва, де їй вдалося відкрити інтернет-магазин з продажу дитячих речей.
Маргарита давно мріяла створити свій онлайн-бізнес, щоб більше часу проводити з дітьми та одночасно мати дохід, не виходячи з дому. У неї була сторінка в Instagram, але продажів ще не було і бракувало знань, як їх налагодити.
Маргарита активно втілює отримані знання на практиці — вона вже має досвід співпраці з блогерами та близько двох сотень продажів у своєму інтернет-магазині.
Мрійте, навчайтеся та досягайте
Успішні приклади жінок, що розвивають власну справу після навчання в онлайн-академії «Мрій та Досягай», здатні надихнути багатьох, хто планує почати підприємницьку діяльність чи вже має про власний бізнес. Жінки складають велику частку підприємців в Україні, їхню роль в економічному житті нашої країни складно переоцінити. Тож варто їм всіляко допомагати, в першу чергу доступним та актуальним навчанням.
Слідкуйте за новинами проєкту та приєднуйтеся до програми у новому наборі 2024 року.
Довідково:
- Програма «Мрій та Досягай» здійснюється Impact Force в партнерстві з ООН Жінки за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та за фінансової підтримки Уряду Японії та Уряду Австрії. Інформаційними партнерами виступають Офіс з розвитку підприємництва та експорту та національний проєкт Дія.Бізнес.