Військовослужбовець із дружиною розвиває компанію у сфері охорони праці, пожежної безпеки та екології
07 березня, 2024
Військовий Іван Гошовський разом із дружиною Іванною створив компанію, що надає послуги у сфері консалтингу з питань охорони праці, пожежної безпеки та екології. Зараз чоловік відновлюється після поранень та служить у військах ППО, а розвитком сімейного бізнесу займається дружина.
Сімейний бізнес до великої війни
Іван Гошовський мріяв стати воєнним кореспондентом, але за порадою батьків пішов вчитися на пожежника. У 2019 році він разом із дружиною Іванною заснував підприємство, яке надає послуги у сфері консалтингу з питань охорони праці, пожежної безпеки та екології. Справа добре розвивалася. До 2022 року фірма Гошовських мала близько 30 постійних клієнтів серед малого та середнього бізнесу.
Іван Гошовський, військовослужбовець
24 лютого 2022 року сім'я Гошовських збиралася летіти в Норвегію. Однак через повномасштабне вторгнення ці плани довелося відкласти. Дружина і син поїхали спочатку в село на Львівщину, а згодом — до Канади. А сам Іван уже 26 лютого 2022 року став на захист України.
Служба у війську та поранення
Спершу Іван з побратимами виїжджав шукати диверсантів, пізніше ніс службу на блокпості, потім пройшов відбір у ТЦК та спеціальне навчання. Вже у червні 2022 року військовий виїхав до Лисичанська, а згодом брав участь у бойових діях у Бахмуті.
Саме там військовослужбовець отримав кілька поранень. Зараз чоловік продовжує відновлюватися та служить у військах ППО в Києві. Каже, що до бізнесу повною мірою ще не повернувся. Компанією більше опікується Іванна. Дружина, хоч і перебуває за кордоном, проте зуміла добре налагодити процес, тож вміло контролює роботу співробітників дистанційно.
Плани масштабувати справу
Попри війну, Гошовські вирішили не зупинятися на досягнутому й далі продовжувати покращувати власний бізнес. Сім’я взяла участь у конкурсі «Варто: підтримка ветеранського бізнесу» від Українського ветеранського фонду й перемогла, залучивши грантові кошти на розвиток своєї компанії.
Іван Гошовський, військовослужбовець
І хоча у планах на майбутнє родини головний пункт — перемога, Іван та Іванна прагнуть і надалі розвивати сімейну справу, адже знають, що сьогодні Україна як ніколи потребує підтримки від малого та середнього бізнесу.