Понад 400 підприємців України об’єднались, щоб допомогти створити програму відновлення бізнесу під час війни
Питання «Чи потрібен мій бізнес у реаліях війни?» задає собі чи не кожен український підприємець. Які процеси оптимізувати, які приймати рішення, як зрозуміти, в якому напрямку потрібно рухатись і як тестувати нові продукти та послуги так, щоб не витратити останні гроші.
В умовах війни у підприємців немає ні часу, ні грошей вчитися чи експериментувати. Бізнесу потрібні рішення, які допоможуть відновити діяльність, прибуток та зробити це максимально швидко.
За результатами опитування Advanter Group (кількість опитуваних склала майже 1000 власників бізнесу), у травні 2022 року український бізнес почав поступово відновлюватись. Та майже половина — 49% підприємств малого та середнього бізнесу зупинені або майже зупинені. Головні причини, які заважають власникам у відновленні бізнесу — знизилась кількість платоспроможних клієнтів та непрогнозована ситуація на внутрішньому ринку.
Для повернення до роботи в нових умовах український бізнес потребує масштабного перезапуску. Кожен успішний бізнес — це внесок у підтримку та розвиток економіки України. Без сильної економіки неможливе процвітання країни, а основа економіки — це малий та середній бізнеси. Тому більше 400 підприємців України об’єднались у ком’юніті, щоб допомогти створити програму відновлення бізнесу під час війни.
Ініціатором створення програми разом з підприємцями виступила школа бізнесу Unit School of Business. Протягом двох місяців 20 експертів ринку за допомогою підприємців понад 1000 годин працювали над програмою, що побудована за новою методологією, з урахуванням досвіду підприємців у реаліях воєнного часу.
Спільнота відкрита, кожен власник бізнесу може приєднатись до неї за посиланням. Сьогодні у єдності наша сила. Об’єднавшись, підприємці можуть допомогти не тільки своєму бізнесові, а тисячам малих та середніх бізнесів України відновитись.
Крім того, команда школи запустила безкоштовний «Єдиний марафон підприємців України» на сторінці в Instagram. У режимі реального часу власники різних напрямків бізнесів на власних кейсах протягом півтори години розбирають можливі шляхи адаптації бізнес-процесів в реаліях воєнного часу. Переглянути ефіри та знайти рішення для своїх бізнесів можна за посиланням.