Бізнес-освіта у смартфоні: стартує новий сезон проєкту для підприємців «Гра в довгу»
01 грудня, 2022
Запускаємо новий сезон онлайн-проєкту для підприємців «Гра в довгу». Це серія коротких лекцій від викладачів Бізнес-школи Українського католицького університету, який входить у пʼятірку найкращих закладів ділової освіти за версією Forbes. Перший сезон «Гри в довгу» відбувся під час пандемії, його переможець уже використовує свій приз — здобуває освіту MBA. Другий сезон запускають за ще складніших умов — під час повномасштабної війни. Саме зараз Україна потребує більше підприємців, адже вони є фундаментом економіки. Проєкт дасть можливість українцям отримати професійні інструменти для зміцнення бізнесу, адже зараз професійна бізнес-освіта як ніколи на часі. Особливо у зручному мобільному форматі та вільному доступі.
Для кого?
Долучитися до курсу може кожен, хто хоче поглибити знання і навички ведення бізнесу.
Про курс
Програма другого сезону складається з 15 лекцій по 10-15 хвилин від викладачів Бізнес-школи УКУ. Учасникам розкажуть про основні принципи підприємництва, дадуть ефективні інструменти бізнес-моделювання, навчать презентувати власні думки та точки зору, оцінювати особисті лідерські якості.
Після кожної лекції учасники відповідатимуть на тести в чат-боті Telegram та отримуватимуть рейтингові бали. 100 учасників із найкращими показниками відвідають велику фінальну подію та матимуть змогу отримати гранти на навчання у Бізнес-школі УКУ на суму 30 000 доларів США.
Як взяти участь?
Щоб долучитися до курсу «Гра в довгу», потрібно зареєструватися за посиланням до 31 грудня 2022 року.
Перші зустрічі з організаторами і лекторами відбудуться з 12 по 25 грудня 2022 року. Лекції стартують 26 грудня 2022 року.
Довідково:
-
Проєкт реалізують Fondy, Промприлад.Реновація, Бізнес-школа УКУ, у співпраці з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні. Інформаційні партнери: Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес.
-
Цей захід буде проведено в рамках Проєкту «Підтримка підприємців і життєзабезпечення», який фінансується та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з БО «Благодійний Фонд «Промприлад».