Безкоштовний онлайн-курс “Як діяти далі: Бізнесу про сталий розвиток”
08 травня, 2020
Прагнете побудувати соціально відповідальний бізнес та стати агентом змін, інвестуючи в людей та залучаючи до партнерства владу та громадськість? Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запускає безкоштовний онлайн-курс “Як діяти далі: Бізнесу про сталий розвиток”.
Коли? Курс стартує у травні 2020 року.
Для кого? Для власників малого та середнього бізнесу, що зацікавлені у подальшому розвитку бізнесу, створенню довгострокових цінностей, розбудові функціональних партнерств з працівниками, споживачами та громадами.
Як зареєструватись? Реєструйтесь за посиланням.
Формат курсу: відеолекції, завдання, тести наприкінці кожного модуля, форум та можливість отримати сертифікат за умови успішного проходження тестів.
Програма складається з чотирьох модулів:
Модуль 1. Сталий розвиток – нове ДНК бізнесу. Глобальні тренди та споживацька криза. Сталий розвиток у Східній Європі: виклики та пріоритети ООН для малого та середнього бізнесу. Світовий та європейський досвід впровадження Цілей сталого розвитку малим і середнім бізнесом. Стале лідерство.
Модуль 2. Економіка змін у бізнесі: від лінійного до циркулярного розвитку. Базові принципи та переваги циркулярної економіки. Ланцюг формування вартості та інтеграція Цілей сталого розвитку в бізнес-процеси компанії. Фінансова сталість. Вимірювання екологічного сліду підприємства, його продуктів і послуг. Сила інновацій у впровадженні Цілей сталого розвитку.
Модуль 3. Роль стейкхолдерів для трансформації бізнесу. Портрети стейкхолдерів і налагодження діалогу з ними. Принципи взаємодії з внутрішніми та зовнішніми стейкхолдерами. Комунікація власної історії змін та нефінансова звітність.
Модуль 4. Партнерство у впровадженні Цілей сталого розвитку. Побудова сталих партнерств та пошук надійних партнерів. Публічно-приватне партнерство та його роль у досягненні Цілей сталого розвитку. Бізнес і права людини. Роль бізнесу в партнерстві з державою й громадськістю. Платформи для пошуку партнерів.
Інвестиції в співробітників та їхню освіту, підтримка спільнот, в яких працюють компанії – це все елементи сталого розвитку, що визначають довгострокові цілі в економічному, соціальному й екологічному вимірах.
17 Цілей сталого розвитку ООН – це запорука і дороговказ для досягнення кращого й більш сталого майбутнього для всіх до 2030 року. Вони спрямовані на подолання глобальних викликів: бідність і нерівність, негативні наслідки кліматичних змін, погіршення стану довкілля, війни, конфлікти і несправедливість.