Освітні гранти для мікро, малих, середніх підприємств та стартапів у галузі мобільності, транспорту та автомобілів
10 червня, 2024
Програма Європейського Союзу «Єдиний ринок» в межах конкурсу Європейської Комісії «Спільні кластерні ініціативи (EUROCLUSTERS) для відновлення Європи» продовжує набір учасників на грантову навчальну програму RESIST. Ініціатива спрямована на підтримку мікро, малих та середніх підприємств у галузі мобільності, транспорту та автомобілів шляхом фінансування та надання послуг підтримки, щоб допомогти бізнесу зробити свої процеси та виробництво більш стійкими та гнучкими за допомогою «зеленої» інженерії та діджиталізації. Фінансова підтримка для одного підприємства становитиме до 750 євро, загальний бюджет програми — 15 000 євро.
Для кого?
Участь у програмі можуть узяти мікро, малі та середні підприємства, стартапи з екосистеми автомобільного транспорту та мобільності, що беруть участь у Програмі Єдиного ринку (включно з Україною).
Про програму
У межах грантової програми передбачено покриття витрат на навчальні заходи, організовані в Європейському Союзі та третіх країнах (включно з Україною).
Грантове фінансування можна використати на:
- Онлайн-навчання. Заявники можуть отримати фінансову підтримку до 250 євро за участь в онлайн-навчанні. За кошт грантодавця компанії можуть оплатити вартість курсів чи онлайн-тренінгів для покращення професійних навичок своїх працівників у галузі мобільності, транспорту та автомобілів.
- Офлайн-навчання. У межах очних освітніх заходів заявники можуть отримати фінансову підтримку до 750 євро. Вони можуть включати тренування, семінари чи інші заходи, спрямовані на покращення фізичного здоров'я та загального добробуту учасників програми.
Очікуваний вплив навчальних заходів полягає в:
- «зеленому» та цифровому переході;
- підвищенні обізнаності про переваги, можливості та потреби, пов’язані з цими переходами;
- забезпеченні кваліфікації працівників для ефективного використання нових рішень.
Витрати, пов’язані з проїздом та проживанням за умовами програми не відшкодовуються.
Як взяти участь?
Для участі в програмі потрібно авторизуватися на платформі. У межах програми передбачено дві хвилі подання заявок — до 30 серпня 2024 року та до 30 листопада 2024 року.
Детальніше з умовами програми можна ознайомитись за посиланням.