Конкурс міні-грантів для мікро-, малих та середніх підприємств у Закарпатській області
02 березня, 2023
Конкурс міні-грантів для мікро-, малих та середніх підприємств у Закарпатській області реалізовує ГО «ЦеГрІн Закарпаття» у рамках проєкту «Місцеве партнерство зайнятості в Закарпатській області», що виконується у співпраці з Міжнародною організацією праці (МОП) в рамках реалізації проєкту «Підтримка економічної участі вразливих груп населення, включно з ВПО, в Україні», що був ініційований Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.
Мета проєкту
Метою проведення конкурсу є підтримка мікро-, малих та середніх підприємств Закарпатської області:
- надання фінансової підтримки мікро-, малим та середнім підприємствам для відновлення та розвитку бізнес-діяльності, створення нових робочих місць та працевлаштування представників ключових груп;
- популяризація розвитку підприємництва із залученням додаткової робочої сили, підвищення інтересу до інтеграції/реінтеграції ВПО та представників інших ключових груп на регіональному ринку праці.
Для кого:
У конкурсі можуть брати участь представники мікро-, малих та середніх підприємств Закарпатської області, які планують відновити або модернізувати роботу підприємства і сплачувати податки на території Закарпатської області.
Пріоритет надається підприємствам:
- готовим створювати нові робочі місця та робочі місця для ВПО і/або представників інших ключових груп;
- релокованому бізнесу, який був перенесений з територій Миколаївської, Сумської, Чернігівської, Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької, Київської, Дніпропетровської та Херсонської областей;
- бізнесу, яким володіють представники ключових груп, або який забезпечує потреби ключових груп;
- підприємствам, які забезпечують критичні послуги на території здійснення своєї діяльності (а саме підприємства: у сфері поводження з твердими побутовими відходами; у сфері сільського господарства; у сфері легкої промисловості; у сфері харчової та переробної промисловості; станції технічного обслуговування; аптеки та аптечні пункти; підприємства у сфері соціальних, рекрутингових, рекреаційних, туристичних, транспортних послуг тощо);
- підприємства, діяльність яких відповідає стратегічним цілям регіону.
Максимальний розмір фінансової підтримки для одного учасника — 10 000 доларів США. Фінансова підтримка може бути використана на оплату праці, закупівлю сировини та матеріалів, орендну плату за приміщення, закупівлю чи оренду обладнання, лізинг, консультативні послуги.
Як взяти участь?
Кінцевий строк подання заявок: 22 березня 2023 року. Заявка на участь подається за встановленою онлайн-формою, до якої необхідно завантажити аплікаційний пакет:
- мотиваційний лист в довільній формі;
- скановану копію статуту підприємства;
- виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
- план використання коштів;
- бюджет (форму бюджету можна викачати за посиланням).